OPINIE

 

„Zanim trafiłam do Pani Sylwii chodziłam do dwóch innych terapeutów. Teraz wiem, że nie zamieniłabym Pani Sylwii na nikogo innego. Pani Sylwia to wybitny specjalista. Zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana. Nasze spotkania pozwoliły mi popatrzeć na życie z innej perspektywy. „

-Marlena

 

„Pani Sylwia jest nie tylko bardzo dobrym psychoterapeutą, ale również bardzo życzliwą, ciepłą, wyrozumiałą i otwartą osobą. Potrafi stworzyć wspaniałą więź z człowiekiem już od pierwszego spotkania, wzbudza duże zaufanie, poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa. To wszystko odbywa się jednoczenie w luźnej atmosferze, która pozwala się otworzyć i pokonać dystans towarzyszący mówieniu o swoich głęboko do tej pory skrywanych problemach. Ponadto Pani Sylwia bardzo angażuje się w terapię, jest empatyczna i co najważniejsze – naprawdę chce Ci pomóc pokonać problem, z którym przychodzisz.
Z pełnym przekonaniem polecam psychoterapię u Pani Sylwii.”

-Karolina

 

„Do pani Sylwi trafiłem w kwietniu 18′ po 1,5 roku ciągłych objawów, które lekarze nie potrafili wyjaśnić badaniami (pulsujace bóle glowy, ciągła senność, zamroczenie problemy z koncentracją, pamięcią aż w końcu doszedł ogromny lęk) Poczatkowo, psychoterapia budziła we mnie mieszane uczucia, bo co mi może pomóc kobieta w moim wieku pytając się o jakieś dziwne rzeczy ??? Jak tu komuś takiemu zaufać?? Co mi to da?? Okazało się jednak, że dało wiele, po pół roku pracy wszystko się zmieniło, zacząłem inaczej patrzeć na wiele spraw I odzyskalem nadzieję, że będzie lepiej. Psychoterapia calkowicie skonczylem w styczniu, od tego czasu miałem dwa krotkie nawrotow, ale już wiedziałem jak z nimi walczyć. Pani Sylwia to bardzo dobry specjalista tworzący naturalną atmosferę podczas sesji terapeutycznej, śmiało mogę polecić.”

-Paweł K.

 

„Do Pani Sylwii udałam się po kilkunastu latach zmagań z zaburzeniami odżywiania. Nasze spotkania odbywały się na przełomie dwóch lat. Było bardzo ciężko i bardzo łatwo, ale zawsze bezpiecznie, swobodnie, w pełnej komfortu przestrzeni zapewnionej przez Panią Sylwię. Na terapii u Pani Sylwii udało mi się przede wszystkim zaakceptować swoje schorzenie, siebie w całości razem ze swoimi niedoskonałościami, zrozumieć podstawy, mechanizmy i źródło moich zaburzeń. Pani Sylwia, zawsze wyrozumiała dla nagłych zmian w grafiku i gotowa na sesje online, bardzo elastycznie dopasowywała się do potrzeb chwili, sięgając po różne metody i narzędzia, aby w końcu dotrzeć do sedna sprawy i pomoc mi rozbroić tą życiową minę 🙂 Terapia pomogła mi odblokować pewne obszary swojej osobowości i uwolnić potencjał, który gdzieś był zablokowany pod stertą błędnych przekonań. Po tych dwóch latach jestem silną, zdrową osobą, mogę być oparciem dla innych, umiem obronić się przed agresją z zewnątrz i z wewnątrz. Jedyne czego żałuję, to że nie trafiłam tu wcześniej! Dziękuję z całego serca za pomoc!”

– Marysia

 

„Jak najbardziej polecam, zawsze miło, punktualnie, łatwy kontakt, pytania zadawane w punkt, praktyczne rady, po kilku wizytach pozbyłem się swojego problemu. Cieszę się, że zdecydowałem się na terapię u Pani Sylwii.”

– Krzysztof

„Z całego serca polecam panią Sylwię! Cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalną, a przy okazji ciepłą osobę. Podczas terapii zawsze czułam, że jestem wysłuchana, a także byłam pod dużym wrażeniem, że pani Sylwia pamięta wszystko, co było w trakcie spotkań poruszane. Nigdy też nie czułam się oceniona.
Dzięki terapii poprowadzonej przez panią Sylwię po roku pokonałam depresję, uwalniając się od toksycznych i negatywnych przekonań, a także schematów, które powstały podczas różnych napotkanych sytuacji w moim życiu.”

– Magdalena

 

„Pani Sylwia bardzo pomogła mi poradzić sobie z problemami z którymi sam nie dawałem sobie rady. Bardzo ciepła i rozumiejąca osoba, a przy tym świetnie przygotowana warsztatowo i merytorycznie. Polecam!”

– Henryk

„Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Sylwii. Pomogły mi inaczej patrzeć na pewne sprawy, co w efekcie przełożyło się na poprawę mojego stanu psychicznego. Widać, że Pani Sylwia stara się jak najlepiej przygotować na każde spotkanie i dobrać wszystkie ćwiczenia pod aktualnie omawiany problem. Polecam!”

– Julia

 

„Jestem bardzo zadowolona z pracy z Sylwią. Jej profesjonalizm połączony z empatią i ciepłem daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że jest się we właściwych rękach. Od psychoterapeuty oczekuję racjonalnego spojrzenia, umiejętności pokazania spraw z innej perspektywy, ale i poczucia humoru, które przydaje się w trudniejszych chwilach. Sylwia ma w sobie bardzo dużo pogody ducha i przekonania, że naprawdę wszystko da się poukładać – tak ją widzę. Ma również dużą wiedzę i doświadczenie w używaniu narzędzi, które pozwalają sprawy poukładać. Bardzo cenię sobie terapię schematów, w której pracowałyśmy, ale to nie jedyne podejście, które Sylwia stosuje. Polecam z całego serca.”

-Gosia

 

„Pani Sylwia tworzy w gabinecie atmosferę pełną ciepła, spokoju i zrozumienia. Jest bardzo elastyczna, dostosowuje formę i tempo zajęć do pacjenta, pomaga dostrzec wiele spraw z innej perspektywy i w konsekwencji małymi krokami wprowadzić wielkie zmiany. Z całego serca dziękuję i polecam!”

-A.

„Polecam w stu procentach. Terapia której potrzebowałem była przeprowadzona profesjonalnie ale i w naprawdę sympatycznej i swobodnej atmosferze. Pani Sylwia potrafiła podejść elastycznie do mojego problemu co niewątpliwie przyśpieszyło pracę nad nim. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam!”

– Jacek

„Całym sercem polecam tę terapeutkę. Jest młodą osobą, ale potrafi wspaniale słuchać i ma dobry kontakt z ludźmi. Otwarta na rozwój i pacjenta. Po wizycie czuje się jakby się na nowo narodziło..a przynajmniej widzę w sobie zmiany oraz w sposobie postrzegania wielu spraw.. Powodzenia Pani Sylwio i dziękuję za pomoc.”

– K.

„Bardzo profesjonalne podejście do klienta, a przy tym życzliwość i chęć pomocy. Polecam”

-Adrian

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Sylwii Ciężkiej za pomoc w zrozumieniu siebie nawzajem i odnalezieniu na nowo wspólnej drogi.”

-Magdalena & Piotr

„Przyszłam w rozsypce. Wyszłam cała. Dziękuję. Świetna specjalistka.”

-Maria

„Pani Sylwia bardzo mi pomogła. Jest ciepła, wzbudza zaufanie, dobrze czułam się na sesjach terapeutycznych. Bardzo gorąco polecam tego psychoterapeutę.”

– Anna